PIC16F688-I/SL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F688-I/SL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16F688-I/SL
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14SOIC
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16F688-I/SL
Številka dela PIC16F688-I/SL Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 7KB FLASH 14SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 14-SOIC
Hitrost 20MHz Serija PIC® 16F
Velikost RAM-a 256 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 7KB (4K x 14) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Druga imena PIC16F688ISL Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 12
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 17 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 256 x 8
natančen opis PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 14-SOIC Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b