PIC16F74-E/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16F74-E/P
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 7KB FLASH 40DIP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
170 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16F74-E/P
Številka dela PIC16F74-E/P Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 7KB FLASH 40DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 40-PDIP
Hitrost 20MHz Serija PIC® 16F
Velikost RAM-a 192 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 7KB (4K x 14) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Druga imena PIC16F74E/P Tip oscilatorja External
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število I / O 33
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 4 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 40-PDIP Podatkovni pretvorniki A/D 8x8b