PIC16F916-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16F916-I/SS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16F916-I/SS
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SSOP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16F916-I/SS
Številka dela PIC16F916-I/SS Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 28-SSOP
Hitrost 20MHz Serija PIC® 16F
Velikost RAM-a 352 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Druga imena PIC16F916ISS Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 24
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 256 x 8
natančen opis PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SSOP Podatkovni pretvorniki A/D 5x10b