PIC16LC55A-04I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LC55A-04I/SS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16LC55A-04I/SS
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 768B OTP 28SSOP
Podatkovni listi: PIC16LC55A-04I/SS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
329 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16LC55A-04I/SS
Številka dela PIC16LC55A-04I/SS Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 768B OTP 28SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38570 pcs Podatkovni list PIC16LC55A-04I/SS.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 28-SSOP
Hitrost 4MHz Serija PIC® 16C
Velikost RAM-a 25 x 8 Vrsta pomnilnika programa OTP
Velikost pomnilnika programa 768B (512 x 12) Periferne naprave POR, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Tip oscilatorja External delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 20 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM - natančen opis PIC PIC® 16C Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 768B (512 x 12) OTP 28-SSOP