PIC16LF1454T-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF1454T-I/ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16LF1454T-I/ML
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 14KB FLASH 16QFN
Podatkovni listi: 1.PIC16LF1454T-I/ML.pdf2.PIC16LF1454T-I/ML.pdf3.PIC16LF1454T-I/ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16LF1454T-I/ML
Številka dela PIC16LF1454T-I/ML Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 14KB FLASH 16QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 16-QFN (4x4)
Hitrost 48MHz Serija PIC® XLP™ 16F
Velikost RAM-a 1K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 14KB (8K x 14) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 16-VQFN Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 8 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 14KB (8K x 14) FLASH 16-QFN (4x4) Podatkovni pretvorniki -