PIC16LF1507-E/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF1507-E/ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16LF1507-E/ML
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20QFN
Podatkovni listi: PIC16LF1507-E/ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
728 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16LF1507-E/ML
Številka dela PIC16LF1507-E/ML Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 20QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 64888 pcs Podatkovni list PIC16LF1507-E/ML.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 20-QFN (4x4)
Hitrost 20MHz Serija PIC® 16F
Velikost RAM-a 128 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 3.5KB (2K x 14) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 20-VFQFN Exposed Pad
Druga imena PIC16LF1507EML Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA) Število I / O 17
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 20-QFN (4x4) Podatkovni pretvorniki A/D 12x10b