PIC16LF1508T-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF1508T-I/ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16LF1508T-I/ML
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20QFN
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16LF1508T-I/ML
Številka dela PIC16LF1508T-I/ML Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 20-QFN (4x4)
Hitrost 20MHz Serija PIC® XLP™ 16F
Velikost RAM-a 256 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 7KB (4K x 14) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-VFQFN Exposed Pad
Druga imena PIC16LF1508T-I/ML-ND
PIC16LF1508T-I/MLTR
Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 17
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-QFN (4x4) Podatkovni pretvorniki A/D 12x10/12b, D/A 1x5b