PIC16LF1709T-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16LF1709T-I/SS
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20SSOP
Podatkovni listi: 1.PIC16LF1709T-I/SS.pdf2.PIC16LF1709T-I/SS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16LF1709T-I/SS
Številka dela PIC16LF1709T-I/SS Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 100338 pcs Podatkovni list 1.PIC16LF1709T-I/SS.pdf2.PIC16LF1709T-I/SS.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 20-SSOP
Hitrost 32MHz Serija PIC® XLP™ 16F
Velikost RAM-a 1K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 14KB (8K x 14) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 18 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM - natančen opis PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 20-SSOP