PIC16LF1777T-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF1777T-I/ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16LF1777T-I/ML
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44QFN
Podatkovni listi: 1.PIC16LF1777T-I/ML.pdf2.PIC16LF1777T-I/ML.pdf3.PIC16LF1777T-I/ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16LF1777T-I/ML
Številka dela PIC16LF1777T-I/ML Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 44-QFN (8x8)
Hitrost 32MHz Serija PIC® XLP™ 16F
Velikost RAM-a 1K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 14KB (8K x 14) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 44-VQFN Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 36 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 128 x 8
natančen opis PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-QFN (8x8) Podatkovni pretvorniki A/D 28x10b, D/A 4x5b, 4x10b