PIC16LF1782-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF1782-I/ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16LF1782-I/ML
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28QFN
Podatkovni listi: 1.PIC16LF1782-I/ML.pdf2.PIC16LF1782-I/ML.pdf3.PIC16LF1782-I/ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16LF1782-I/ML
Številka dela PIC16LF1782-I/ML Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 28-QFN (6x6)
Hitrost 32MHz Serija PIC® XLP™ 16F
Velikost RAM-a 256 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 28-VQFN Exposed Pad
Druga imena PIC16LF1782IML Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 24
Velikost EEPROM 256 x 8 natančen opis PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 3.5KB (2K x 14) FLASH 28-QFN (6x6)