PIC16LF1828-E/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF1828-E/ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16LF1828-E/ML
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20QFN
Podatkovni listi: 1.PIC16LF1828-E/ML.pdf2.PIC16LF1828-E/ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
546 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16LF1828-E/ML
Številka dela PIC16LF1828-E/ML Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68039 pcs Podatkovni list 1.PIC16LF1828-E/ML.pdf2.PIC16LF1828-E/ML.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 20-QFN (4x4)
Hitrost 32MHz Serija PIC® XLP™ mTouch™ 16F
Velikost RAM-a 256 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 7KB (4K x 14) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 20-VFQFN Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število I / O 17 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM 256 x 8 natančen opis PIC PIC® XLP™ mTouch™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-QFN (4x4)