PIC16LF18425-I/JQ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF18425-I/JQ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16LF18425-I/JQ
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka COMPARATOR, DAC, 12-BIT ADCC
Podatkovni listi: 1.PIC16LF18425-I/JQ.pdf2.PIC16LF18425-I/JQ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16LF18425-I/JQ
Številka dela PIC16LF18425-I/JQ Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis COMPARATOR, DAC, 12-BIT ADCC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53910 pcs Podatkovni list 1.PIC16LF18425-I/JQ.pdf2.PIC16LF18425-I/JQ.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 16-UQFN (4x4)
Hitrost 32MHz Serija PIC® XLP™ 16F
Velikost RAM-a 1K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 14KB (8K x 14) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 16-UQFN Exposed Pad
Tip oscilatorja External delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 11 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM 256 x 8 natančen opis PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 14KB (8K x 14) FLASH 16-UQFN (4x4)