PIC16LF18444T-I/GZ
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF18444T-I/GZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16LF18444T-I/GZ
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka COMPARATOR, DAC, 12-BIT ADCC
Podatkovni listi: 1.PIC16LF18444T-I/GZ.pdf2.PIC16LF18444T-I/GZ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16LF18444T-I/GZ
Številka dela PIC16LF18444T-I/GZ Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis COMPARATOR, DAC, 12-BIT ADCC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 101342 pcs Podatkovni list 1.PIC16LF18444T-I/GZ.pdf2.PIC16LF18444T-I/GZ.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 20-UQFN (4x4)
Hitrost 32MHz Serija PIC® XLP™ 16F
Velikost RAM-a 512 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 7KB (4K x 14) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 20-UFQFN Exposed Pad
Druga imena PIC16LF18444T-I/GZTR Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 17
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 256 x 8
natančen opis PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 7KB (4K x 14) FLASH 20-UQFN (4x4) Podatkovni pretvorniki A/D 17x12b, D/A 1x5b