PIC16LF19156T-I/MV
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16LF19156T-I/MV
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka 28KB FLASH, 2KB RAM, 256KB EE, L
Podatkovni listi: PIC16LF19156T-I/MV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16LF19156T-I/MV
Številka dela PIC16LF19156T-I/MV Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis 28KB FLASH, 2KB RAM, 256KB EE, L Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 64029 pcs Podatkovni list PIC16LF19156T-I/MV.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 28-UQFN (4x4)
Hitrost 32MHz Serija PIC® XLP™ 16F
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 28-UFQFN Exposed Pad
Druga imena PIC16LF19156T-I/MVTR Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 24
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 30 Weeks
Velikost EEPROM 256 x 8 natančen opis PIC PIC® XLP™ 16F Microcontroller IC 8-Bit 32MHz 28KB (16K x 14) FLASH 28-UQFN (4x4)