PIC16LF627T-04/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16LF627T-04/SO
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18SOIC
Podatkovni listi: 1.PIC16LF627T-04/SO.pdf2.PIC16LF627T-04/SO.pdf3.PIC16LF627T-04/SO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16LF627T-04/SO
Številka dela PIC16LF627T-04/SO Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 18-SOIC
Hitrost 4MHz Serija PIC® 16F
Velikost RAM-a 224 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA)
Število I / O 16 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM 128 x 8 natančen opis PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 18-SOIC