PIC16LF767T-I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF767T-I/SO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16LF767T-I/SO
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOIC
Podatkovni listi: 1.PIC16LF767T-I/SO.pdf2.PIC16LF767T-I/SO.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16LF767T-I/SO
Številka dela PIC16LF767T-I/SO Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 14KB FLASH 28SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5166 pcs Podatkovni list 1.PIC16LF767T-I/SO.pdf2.PIC16LF767T-I/SO.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 28-SOIC
Hitrost 10MHz Serija PIC® 16F
Velikost RAM-a 368 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 14KB (8K x 14) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 25 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 10MHz 14KB (8K x 14) FLASH 28-SOIC Podatkovni pretvorniki A/D 11x10b