PIC16LF77T-I/L
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16LF77T-I/L
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44PLCC
Podatkovni listi: 1.PIC16LF77T-I/L.pdf2.PIC16LF77T-I/L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16LF77T-I/L
Številka dela PIC16LF77T-I/L Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 14KB FLASH 44PLCC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3973 pcs Podatkovni list 1.PIC16LF77T-I/L.pdf2.PIC16LF77T-I/L.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 44-PLCC (16.59x16.59)
Hitrost 20MHz Serija PIC® 16F
Velikost RAM-a 368 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 14KB (8K x 14) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 44-LCC (J-Lead)
Druga imena PIC16LF77TI/L Tip oscilatorja External
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 33
Velikost EEPROM - natančen opis PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 14KB (8K x 14) FLASH 44-PLCC (16.59x16.59)