PIC16LF84A-04/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC16LF84A-04/P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC16LF84A-04/P
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18DIP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC16LF84A-04/P
Številka dela PIC16LF84A-04/P Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 18DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 18-PDIP
Hitrost 4MHz Serija PIC® 16F
Velikost RAM-a 68 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 1.75KB (1K x 14) Periferne naprave POR, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 18-DIP (0.300", 7.62mm)
Druga imena PIC16LF84A04P Tip oscilatorja External
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Število I / O 13
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 64 x 8
natančen opis PIC PIC® 16F Microcontroller IC 8-Bit 4MHz 1.75KB (1K x 14) FLASH 18-PDIP Podatkovni pretvorniki -