PIC18F252-E/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F252-E/SO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC18F252-E/SO
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SOIC
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC18F252-E/SO
Številka dela PIC18F252-E/SO Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 28-SOIC
Hitrost 40MHz Serija PIC® 18F
Velikost RAM-a 1.5K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tip oscilatorja External delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število I / O 23 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM 256 x 8 natančen opis PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-SOIC