PIC18F2585-H/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC18F2585-H/SP
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 48KB FLASH 28SDIP
Podatkovni listi: PIC18F2585-H/SP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
90 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC18F2585-H/SP
Številka dela PIC18F2585-H/SP Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 48KB FLASH 28SDIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13588 pcs Podatkovni list PIC18F2585-H/SP.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 28-SPDIP
Hitrost 25MHz Serija PIC® 18F
Velikost RAM-a 3.25K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TA)
Število I / O 25 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM 1K x 8 natančen opis PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 25MHz 48KB (24K x 16) FLASH 28-SPDIP