PIC18F2680-I/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC18F2680-I/SP
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SDIP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC18F2680-I/SP
Številka dela PIC18F2680-I/SP Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 64KB FLASH 28SDIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 28-SPDIP
Hitrost 40MHz Serija PIC® 18F
Velikost RAM-a 3.25K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Druga imena PIC18F2680ISP Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 25
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 1K x 8
natančen opis PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 64KB (32K x 16) FLASH 28-SPDIP Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b