PIC18F4331T-I/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18F4331T-I/ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC18F4331T-I/ML
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44QFN
  • Sporočilo
Specifikacije PIC18F4331T-I/ML
Številka dela PIC18F4331T-I/ML Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 44QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 44-QFN (8x8)
Hitrost 40MHz Serija PIC® 18F
Velikost RAM-a 768 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 44-VQFN Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 36 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 256 x 8
natančen opis PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 8KB (4K x 16) FLASH 44-QFN (8x8) Podatkovni pretvorniki A/D 9x10b