PIC18F4455-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC18F4455-I/P
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 24KB FLASH 40DIP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC18F4455-I/P
Številka dela PIC18F4455-I/P Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 24KB FLASH 40DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4.2 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 40-PDIP
Hitrost 48MHz Serija PIC® 18F
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Druga imena PIC18F4455IP Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 35
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 26 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 256 x 8
natančen opis PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 48MHz 24KB (12K x 16) FLASH 40-PDIP Podatkovni pretvorniki A/D 13x10b