PIC18F55K42-E/MV
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC18F55K42-E/MV
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka 32KB FLASH, 2KB RAM, 256B EEPROM
Podatkovni listi: 1.PIC18F55K42-E/MV.pdf2.PIC18F55K42-E/MV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC18F55K42-E/MV
Številka dela PIC18F55K42-E/MV Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis 32KB FLASH, 2KB RAM, 256B EEPROM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 60374 pcs Podatkovni list 1.PIC18F55K42-E/MV.pdf2.PIC18F55K42-E/MV.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 48-UQFN (6x6)
Hitrost 64MHz Serija PIC® XLP™ 18K
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 48-UFQFN Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število I / O 44 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM 256 x 8 natančen opis PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 48-UQFN (6x6)