PIC18F6585-I/L
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC18F6585-I/L
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 48KB FLASH 68PLCC
Podatkovni listi: 1.PIC18F6585-I/L.pdf2.PIC18F6585-I/L.pdf3.PIC18F6585-I/L.pdf4.PIC18F6585-I/L.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PIC18F6585-I/L
Številka dela PIC18F6585-I/L Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 48KB FLASH 68PLCC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 4.25 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 68-PLCC (24.23x24.23)
Hitrost 40MHz Serija PIC® 18F
Velikost RAM-a 3.25K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 68-LCC (J-Lead)
Druga imena Q3694837 Tip oscilatorja External
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 52
Velikost EEPROM 1K x 8 natančen opis PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 48KB (24K x 16) FLASH 68-PLCC (24.23x24.23)