PIC18F67K22T-I/MRRSL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC18F67K22T-I/MRRSL
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64QFN
Podatkovni listi: 1.PIC18F67K22T-I/MRRSL.pdf2.PIC18F67K22T-I/MRRSL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC18F67K22T-I/MRRSL
Številka dela PIC18F67K22T-I/MRRSL Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 128KB FLASH 64QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27513 pcs Podatkovni list 1.PIC18F67K22T-I/MRRSL.pdf2.PIC18F67K22T-I/MRRSL.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 64-QFN (9x9)
Hitrost 64MHz Serija PIC® XLP™ 18K
Velikost RAM-a 4K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 64-VFQFN Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 53 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM 1K x 8 natančen opis PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 128KB (64K x 16) FLASH 64-QFN (9x9)