PIC18LF2410-I/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC18LF2410-I/SP
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SDIP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
210 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC18LF2410-I/SP
Številka dela PIC18LF2410-I/SP Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 28SDIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 28-SPDIP
Hitrost 40MHz Serija PIC® 18F
Velikost RAM-a 768 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 25 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM - natančen opis PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 16KB (8K x 16) FLASH 28-SPDIP