PIC18LF25K42-I/MV
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC18LF25K42-I/MV
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28UQFN
Podatkovni listi: 1.PIC18LF25K42-I/MV.pdf2.PIC18LF25K42-I/MV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
546 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC18LF25K42-I/MV
Številka dela PIC18LF25K42-I/MV Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 32KB FLASH 28UQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75934 pcs Podatkovni list 1.PIC18LF25K42-I/MV.pdf2.PIC18LF25K42-I/MV.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 28-UQFN (4x4)
Hitrost 64MHz Serija PIC® XLP™ 18K
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 28-UFQFN Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 25 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM 256 x 8 natančen opis PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-UQFN (4x4)