PIC18LF25K83-I/MX
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF25K83-I/MX Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC18LF25K83-I/MX
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka FLASH
Podatkovni listi: 1.PIC18LF25K83-I/MX.pdf2.PIC18LF25K83-I/MX.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC18LF25K83-I/MX
Številka dela PIC18LF25K83-I/MX Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis FLASH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 53330 pcs Podatkovni list 1.PIC18LF25K83-I/MX.pdf2.PIC18LF25K83-I/MX.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 28-UQFN (6x6)
Hitrost 64MHz Serija PIC® XLP™ 18K
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 28-UQFN Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 25 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM 1K x 8 natančen opis PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 32KB (16K x 16) FLASH 28-UQFN (6x6)