PIC18LF4331-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC18LF4331-I/P
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 8KB FLASH 40DIP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC18LF4331-I/P
Številka dela PIC18LF4331-I/P Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 8KB FLASH 40DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 40-PDIP
Hitrost 40MHz Serija PIC® 18F
Velikost RAM-a 768 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 36 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM 256 x 8 natančen opis PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 8KB (4K x 16) FLASH 40-PDIP