PIC18LF448-I/P
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC18LF448-I/P
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 16KB FLASH 40DIP
Podatkovni listi: 1.PIC18LF448-I/P.pdf2.PIC18LF448-I/P.pdf3.PIC18LF448-I/P.pdf4.PIC18LF448-I/P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
120 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC18LF448-I/P
Številka dela PIC18LF448-I/P Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 16KB FLASH 40DIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 40-PDIP
Hitrost 40MHz Serija PIC® 18F
Velikost RAM-a 768 x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 40-DIP (0.600", 15.24mm)
Tip oscilatorja External delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 33 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 256 x 8
natančen opis PIC PIC® 18F Microcontroller IC 8-Bit 40MHz 16KB (8K x 16) FLASH 40-PDIP Podatkovni pretvorniki A/D 8x10b