PIC18LF47K42-E/ML
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF47K42-E/ML Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC18LF47K42-E/ML
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 128KB FLASH 44QFN
Podatkovni listi: PIC18LF47K42-E/ML.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC18LF47K42-E/ML
Številka dela PIC18LF47K42-E/ML Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 128KB FLASH 44QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 48116 pcs Podatkovni list PIC18LF47K42-E/ML.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 44-QFN (8x8)
Hitrost 64MHz Serija PIC® XLP™ 18K
Velikost RAM-a 8K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 44-VQFN Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število I / O 36 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM 1K x 8 natančen opis PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 128KB (64K x 16) FLASH 44-QFN (8x8)