PIC18LF47K42T-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC18LF47K42T-I/PT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC18LF47K42T-I/PT
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 8BIT 128KB FLASH 44TQFP
Podatkovni listi: PIC18LF47K42T-I/PT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC18LF47K42T-I/PT
Številka dela PIC18LF47K42T-I/PT Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 8BIT 128KB FLASH 44TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56480 pcs Podatkovni list PIC18LF47K42T-I/PT.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 44-TQFP (10x10)
Hitrost 64MHz Serija PIC® XLP™ 18K
Velikost RAM-a 8K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 44-TQFP
Druga imena PIC18LF47K42T-I/PTTR Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 36
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 1K x 8
natančen opis PIC PIC® XLP™ 18K Microcontroller IC 8-Bit 64MHz 128KB (64K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10) Podatkovni pretvorniki A/D 35x12b, D/A 1x5b