PIC24F32KA302-I/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24F32KA302-I/SS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC24F32KA302-I/SS
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SSOP
Podatkovni listi: 1.PIC24F32KA302-I/SS.pdf2.PIC24F32KA302-I/SS.pdf3.PIC24F32KA302-I/SS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC24F32KA302-I/SS
Številka dela PIC24F32KA302-I/SS Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 32KB FLASH 28SSOP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 1.8 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 28-SSOP
Hitrost 32MHz Serija PIC® XLP™ 24F
Velikost RAM-a 2K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Druga imena PIC24F32KA302ISS Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 24
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM 512 x 8
natančen opis PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 32KB (11K x 24) FLASH 28-SSOP Podatkovni pretvorniki A/D 13x12b