PIC24FJ128GA406T-I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC24FJ128GA406T-I/PT
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64TQFP
Podatkovni listi: PIC24FJ128GA406T-I/PT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC24FJ128GA406T-I/PT
Številka dela PIC24FJ128GA406T-I/PT Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 128KB FLASH 64TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27122 pcs Podatkovni list PIC24FJ128GA406T-I/PT.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 64-TQFP (10x10)
Hitrost 32MHz Serija PIC® XLP™ 24F
Velikost RAM-a 16K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 64-TQFP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 53 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM - natančen opis PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 128KB (43K x 24) FLASH 64-TQFP (10x10)