PIC24FJ64GA310-I/BG
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC24FJ64GA310-I/BG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC24FJ64GA310-I/BG
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 16BIT 64KB FLASH 121TFBGA
Podatkovni listi: 1.PIC24FJ64GA310-I/BG.pdf2.PIC24FJ64GA310-I/BG.pdf3.PIC24FJ64GA310-I/BG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC24FJ64GA310-I/BG
Številka dela PIC24FJ64GA310-I/BG Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 64KB FLASH 121TFBGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 121-TFBGA (10x10)
Hitrost 32MHz Serija PIC® XLP™ 24F
Velikost RAM-a 8K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 121-TFBGA
Druga imena PIC24FJ64GA310IBG Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 85
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 121-TFBGA (10x10) Podatkovni pretvorniki A/D 24x10b/12b