PIC24FJ64GB002-I/SP
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC24FJ64GB002-I/SP
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SDIP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC24FJ64GB002-I/SP
Številka dela PIC24FJ64GB002-I/SP Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SDIP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 28-SPDIP
Hitrost 32MHz Serija PIC® XLP™ 24F
Velikost RAM-a 8K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 28-DIP (0.300", 7.62mm)
Druga imena PIC24FJ64GB002ISP Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 19
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis PIC PIC® XLP™ 24F Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 64KB (22K x 24) FLASH 28-SPDIP Podatkovni pretvorniki A/D 9x10b