PIC32MM0032GPL036-I/M2
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC32MM0032GPL036-I/M2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC32MM0032GPL036-I/M2
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 32BIT 32KB FLASH 36SQFN
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
980 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC32MM0032GPL036-I/M2
Številka dela PIC32MM0032GPL036-I/M2 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 32BIT 32KB FLASH 36SQFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 36-SQFN (6x6)
Hitrost 25MHz Serija PIC® 32MM
Velikost RAM-a 8K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 36-VFQFN Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 29 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM - natančen opis MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 32KB (32K x 8) FLASH 36-SQFN (6x6)