PIC32MM0064GPL028-E/SS
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC32MM0064GPL028-E/SS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC32MM0064GPL028-E/SS
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka 64KB FLASH, 8KB RAM, 79 COREMARK
Podatkovni listi: 1.PIC32MM0064GPL028-E/SS.pdf2.PIC32MM0064GPL028-E/SS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC32MM0064GPL028-E/SS
Številka dela PIC32MM0064GPL028-E/SS Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis 64KB FLASH, 8KB RAM, 79 COREMARK Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 72095 pcs Podatkovni list 1.PIC32MM0064GPL028-E/SS.pdf2.PIC32MM0064GPL028-E/SS.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 28-SSOP
Hitrost 25MHz Serija PIC® 32MM
Velikost RAM-a 8K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TA)
Število I / O 22 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 2 (1 Year)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Velikost EEPROM -
natančen opis MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 64KB (64K x 8) FLASH 28-SSOP Podatkovni pretvorniki A/D 12x10/12b, D/A 1x5b