PIC32MM0064GPM028T-I/M6
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC32MM0064GPM028T-I/M6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC32MM0064GPM028T-I/M6
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka FLASH RAM
Podatkovni listi: 1.PIC32MM0064GPM028T-I/M6.pdf2.PIC32MM0064GPM028T-I/M6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC32MM0064GPM028T-I/M6
Številka dela PIC32MM0064GPM028T-I/M6 Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis FLASH RAM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 28-UQFN (4x4)
Hitrost 25MHz Serija PIC® 32MM
Velikost RAM-a 16K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 28-UFQFN Exposed Pad
Druga imena PIC32MM0064GPM028T-I/M6TR Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 21
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 64KB (64K x 8) FLASH 28-UQFN (4x4) Podatkovni pretvorniki A/D 12x10/12b