PIC32MM0064GPM064T-I/MR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC32MM0064GPM064T-I/MR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64QFN
Podatkovni listi: 1.PIC32MM0064GPM064T-I/MR.pdf2.PIC32MM0064GPM064T-I/MR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC32MM0064GPM064T-I/MR
Številka dela PIC32MM0064GPM064T-I/MR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 64-QFN (9x9)
Hitrost 25MHz Serija PIC® 32MM
Velikost RAM-a 16K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 64-VFQFN Exposed Pad
Druga imena PIC32MM0064GPM064T-I/MRTR Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA) Število I / O 52
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis MIPS32® microAptiv™ PIC® 32MM Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-QFN (9x9) Podatkovni pretvorniki A/D 20x10/12b