PIC32MX120F032C-50I/TL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC32MX120F032C-50I/TL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC32MX120F032C-50I/TL
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 32BIT 32KB FLASH 36VTLA
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
365 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC32MX120F032C-50I/TL
Številka dela PIC32MX120F032C-50I/TL Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 32BIT 32KB FLASH 36VTLA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 36-VTLA (5x5)
Hitrost 50MHz Serija PIC® 32MX
Velikost RAM-a 8K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tube Paket / primer 36-VFTLA Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 25 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM - natančen opis MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 32KB (32K x 8) FLASH 36-VTLA (5x5)