PIC32MX120F032DT-50I/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC32MX120F032DT-50I/PT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC32MX120F032DT-50I/PT
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 32BIT 32KB FLASH 44TQFP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC32MX120F032DT-50I/PT
Številka dela PIC32MX120F032DT-50I/PT Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 32BIT 32KB FLASH 44TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 44-TQFP (10x10)
Hitrost 50MHz Serija PIC® 32MX
Velikost RAM-a 8K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 44-TQFP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 35 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 32KB (32K x 8) FLASH 44-TQFP (10x10) Podatkovni pretvorniki A/D 13x10b