PIC32MX150F128DT-50I/TL
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC32MX150F128DT-50I/TL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC32MX150F128DT-50I/TL
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 32BIT 128KB FLASH 44VTLA
Podatkovni listi: 1.PIC32MX150F128DT-50I/TL.pdf2.PIC32MX150F128DT-50I/TL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC32MX150F128DT-50I/TL
Številka dela PIC32MX150F128DT-50I/TL Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 32BIT 128KB FLASH 44VTLA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 44-VTLA (6x6)
Hitrost 50MHz Serija PIC® 32MX
Velikost RAM-a 32K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 44-VFTLA Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 35 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM - natančen opis MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 128KB (128K x 8) FLASH 44-VTLA (6x6)