PIC32MX150F256L-50I/PF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC32MX150F256L-50I/PF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC32MX150F256L-50I/PF
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100TQFP
Podatkovni listi: 1.PIC32MX150F256L-50I/PF.pdf2.PIC32MX150F256L-50I/PF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
180 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC32MX150F256L-50I/PF
Številka dela PIC32MX150F256L-50I/PF Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21733 pcs Podatkovni list 1.PIC32MX150F256L-50I/PF.pdf2.PIC32MX150F256L-50I/PF.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 100-TQFP (14x14)
Hitrost 50MHz Serija PIC® 32MX
Velikost RAM-a 32K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 100-TQFP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 85 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM - natančen opis MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-TQFP (14x14)