PIC32MX170F256BT-50I/SO
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC32MX170F256BT-50I/SO Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC32MX170F256BT-50I/SO
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SOIC
Podatkovni listi: PIC32MX170F256BT-50I/SO.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC32MX170F256BT-50I/SO
Številka dela PIC32MX170F256BT-50I/SO Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 32BIT 256KB FLASH 28SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 29485 pcs Podatkovni list PIC32MX170F256BT-50I/SO.pdf
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 28-SOIC
Hitrost 50MHz Serija PIC® 32MX
Velikost RAM-a 64K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 21 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM - natančen opis MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 50MHz 256KB (256K x 8) FLASH 28-SOIC