PIC32MX320F064H-40I/MR
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC32MX320F064H-40I/MR
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64QFN
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC32MX320F064H-40I/MR
Številka dela PIC32MX320F064H-40I/MR Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 32BIT 64KB FLASH 64QFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 64-QFN (9x9)
Hitrost 40MHz Serija PIC® 32MX
Velikost RAM-a 16K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Velikost pomnilnika programa 64KB (64K x 8) Periferne naprave Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Pakiranje Tube Paket / primer 64-VFQFN Exposed Pad
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 85°C (TA)
Število I / O 53 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Velikost EEPROM - natančen opis MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 40MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-QFN (9x9)