PIC32MX340F128L-80V/BG
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC32MX340F128L-80V/BG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC32MX340F128L-80V/BG
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 32BIT 128KB FLASH 121BGA
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC32MX340F128L-80V/BG
Številka dela PIC32MX340F128L-80V/BG Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 32BIT 128KB FLASH 121BGA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 121-TFBGA (10x10)
Hitrost 80MHz Serija PIC® 32MX
Velikost RAM-a 32K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 121-TFBGA
Druga imena PIC32MX340F128L80VBG Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM - natančen opis MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 128KB (128K x 8) FLASH 121-TFBGA (10x10)