PIC32MX575F512H-80V/PT
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
Micrel / Microchip Technology
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC32MX575F512H-80V/PT
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC32MX575F512H-80V/PT
Številka dela PIC32MX575F512H-80V/PT Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 32BIT 512KB FLASH 64TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 64-TQFP (10x10)
Hitrost 80MHz Serija PIC® 32MX
Velikost RAM-a 64K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tray Paket / primer 64-TQFP
Druga imena PIC32MX575F512H80VPT Tip oscilatorja Internal
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA) Število I / O 53
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Velikost EEPROM -
natančen opis MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 512KB (512K x 8) FLASH 64-TQFP (10x10) Podatkovni pretvorniki A/D 16x10b