PIC32MX675F256LT-80V/PF
Micrel / Microchip TechnologyMicrel / Microchip Technology
PIC32MX675F256LT-80V/PF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PIC32MX675F256LT-80V/PF
Proizvajalec / znamka: Micrel / Microchip Technology
Opis izdelka IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100TQFP
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PIC32MX675F256LT-80V/PF
Številka dela PIC32MX675F256LT-80V/PF Proizvajalec Micrel / Microchip Technology
Opis IC MCU 32BIT 256KB FLASH 100TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - oskrba (Vcc / Vdd) 2.3 V ~ 3.6 V Paket naprave za dobavitelja 100-TQFP (14x14)
Hitrost 80MHz Serija PIC® 32MX
Velikost RAM-a 64K x 8 Vrsta pomnilnika programa FLASH
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 100-TQFP
Tip oscilatorja Internal delovna temperatura -40°C ~ 105°C (TA)
Število I / O 85 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Velikost EEPROM - natančen opis MIPS32® M4K™ PIC® 32MX Microcontroller IC 32-Bit 80MHz 256KB (256K x 8) FLASH 100-TQFP (14x14)